Створено 28 Квітень 2024 22:15

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Marktredwitz, Plat až 2100.0 EUR

Клієнт: чоловік 84 років 184 cm 80 kg

Описання роботи

Opatrovanie muža , 81 rokov, 80 kg, 184 cm, ktorý trpí demenciou a alzheimerovou chorobou a má vysoký kŕvny tlak. Pri chôdzi niekedy používa rolátor. býva s manželkou o ktorú nie je sa potrebné starať, ona sa sama stará o domácnosť, k dispozícii je aj upratovačka. Manželia bývajú v rodinnom dome s internetom. opatrovateľka má vedieť dobre nemecky, nefajčiarka, aktívna šoférka.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Альцгеймер
  • Деменція
  • Підтримка гігієни
  • Umývanie
  • некуряща
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Nakupovanie
  • Vodičský preukaz

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • viac ako a menej rokov
  • Досвід догляду принаймні вдома
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Субота 01.06.2024 31 - 31 70.00, EUR 2100, EUR 2170, EUR
          Нарахування плати за проїзд 180 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 2350 EUR

Marktredwitz, DE

Mapa