• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre všeobecné zdravotné sestry v Českej republike

Základné informácie

Miesto: DD Kazdův Dvůr

Dátum nástupu: priebežne podľa dohody

Turnusy: jedná sa o prácu na plný úväzok, na zamestnanecký pomer

Plat: základná mzda 28 000 - 31 000 CZK/ brutto mesačne

+ príplatok 5000 CZK za smeny podľa zákona/ mesačne

+ do 30% prémia za odvedenú prácu po skúšobnej dobe

+ do 2000 CZK príspevok na cestovanie

+ príspevok na rekreáciu

Ubytovanie: ubytovanie je zaistené zdarma

Požiadavky na zdravotnú sestru:

Vzdelanie: úspešne ukončené vzdelanie v obore všeobecná zdravotná sestra

Úroveň českého alebo slovenského jazyka: plynulá znalosť /C1/

Náplň práce:

Pre domov dôchodcov v blízkosti Františkových Lázní v Českej republike hľadáme všeobecné zdravotné sestry. Domov poskytuje klientom nadštandardné podmienky, v roku 2014 v ňom prebehla kompletná rekonštrukcia a súčasťou areálu je mimo iného park alebo vonkajšie posedenie s grilom. Okolitá príroda a zeleň zabezpečuje kľudné prostredie pre klientov aj samotných zamestnancov. Zdravotnícky personál domova je podporovaný v ďalšom vzdelávaní. Zamestnávateľ poskytuje okrem motivačných finančných bonusov aj príspevok na stravu a ubytovanie zadarmo. Umiestnenie je možné ihneď alebo na základe dohody, nástup je ideálny čím skôr. Táto pozícia je obsadzovaná v spolupráci s našim partnerom Manuvia.

Invalid Input
Vaše telefónné číslo
Prosím zadajte váš email
Nesprávne

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Viac z tejto kategórie: « Práca pre anesteziológov v Rakúsku

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce