• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre anesteziologické zdravotné sestry v Rakúsku

Základné informácie

Mesto: Graz

Dátum nástupu: priebežne podľa dohody

Turnusy: 4 týždne práce + 1 týždeň voľno

Plat: od 2700 € brutto/ mesačne; podľa dosiahnutej kvalifikácie a skúseností

Ubytovanie: hradené v plnej výške

Požiadavky na zdravotnú sestru:

Vzdelanie: minimálne stredoškolské s maturitou + ukončené vzdelanie v obore anesteziológie alebo intenzívnej starostlivosti

Uznanie vzdelania - Anerkennung: áno

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť /úroveň B2/

Dokumenty, ktoré potrebujeme doložiť

 - Životopis v nemeckom jazyku;

 - Uznané vzdelanie v Rakúsku /Anerkennung/ - v prípade, že ho ešte nemáte, Vám vieme s celým procesom pomôcť a poradiť;

 - Registrácia v komore sestier v Rakúsku - v prípade, že ešte registrovaný nie ste, Vám vieme s celým procesom pomôcť a poradiť;

Náplň práce:

Pre súkromnú kliniku v Grazi v Rakúsku hľadáme diplomované anesteziologické zdravotné sestry a asistentov/ asistentky. Zamestnávateľ okrem pozície v skúsenom zabehnutom tíme ponúka aj možnosť ďalšieho vzdelávania. Priamo na mieste sa nachádza naša kontaktná osoba, ktorá Vám pomôže s ľahšou adaptáciou v novom prostredí a práci a bude Vám podporou v začiatkoch v novej krajine.

Invalid Input
Vaše telefónné číslo
Prosím zadajte váš email
Nesprávne

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce