• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Neuenstein

Dátum nástupu: 7.4.2019

Turnusy: do 30.4.2019

Plat: Živnosť - 3000  €/ mesiac; 100 €/ deň; 2400 €/ turnus;

Cestovné: hradené max. do výšky 150 € za cestu tam a späť

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Vek: 30 - 45 rokov

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: nutné

Opatrovateľský kurz a prax v opatrovaní, ideálne zdravotná sestra

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatera 62 ročnej pani, ktorá je 20 rokov po pracovnom úraze, ma tetraplegiu /ochrnuté nohy, čiastočne ochrnuté ruky/. Je potrebná komplexná opatera. Ranný režim začína o 5:30 hod. Príprava raňajok, vyprázdňovať ručne, osprchovať, umyť vlasy, príp. umyť v posteli, obliecť, transfer do vozíka bez liftu. Pri sprchovaní transfer do sprchovacieho vozíka. V noci okolo 1:00 hod je potrebné klientku 1x prepolohovať, aby nedostala preležaniny. Môže sa stať, že pacientka v noci zazvoní, vtedy je potrebné k nej prísť. Je potrebná príprava jedla pre seba a klientku a taktiež domáce práce, nakupovanie, prechádzky s pacientkou. Vyžaduje sa transfer po schodoch. V domácnosti s pani žije syn, o ktorého nie je potrebné sa starať, len navariť aj pre neho. Voľno je po dohode s klientkou. Zdravotná sestra má dostatok voľného času. Vyžaduje sa komunikatívna úroveň nemeckého jazyka, opatrovateľský kurz a prax v opatrovaní.

Invalid Input
Prosím zadajte váš email

Filter

Nástup

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce

Chcete dostávať pracovné ponuky ako aj ďalší zaujímavý obsah na Vašu emailovú adresu?