• +421 908 999 591
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre lekárov v Rakúsku

Pracujete ako lekár/ka, Vaša práca Vás baví a chceli by ste sa v nej neustále zlepšovať? Hovoríte nemecky a chcete byť za svoju službu spoločnosti aj adekvátne ohodnotený/á? Do nemocnice St. Anton am Arlberg špecializujúcu sa na športové úrazy hľadáme všeobecných lekárov, chirurgov, aj pomocných lekárov. V prípade záujmu o niektorú z pozícií nás neváhajte kontaktovať.

Keďže v ALSESe zastávame názor, že človek hľadajúci si prácu, by za túto službu nemal platiť, sprostredkovanie práce cez našu agentúru ako aj podpora počas pracovného pobytu je úplne ZDARMA.
lekar-min.jpg

Náplň práce a požiadavky

Medzi hlavnú pracovnú náplň lekára patrí najmä stanovenie diagnózy a následne zostavenie liečebného plánu pacienta.

Špecializácie:

  •  všeobecný lekár
  •  chirurg
  •  pomocný lekár tzv. ,,Assistentarzt´´

Požiadavky na uchádzača:

  • Úplné vysokoškolské zdravotnícke vzdelanie
  • Pokročilá znalosť nemeckého jazyka (minimálne úroveň B2)
  • Skúsenosť s výkonom práce lekára

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nas kontaktovať.

Zaujali Vás naša ponuka práce?
Potrebujete viac informácií?

Výhody spolupráce s našou agentúrou:

100 % Bez poplatkov

Myslíme si, že nie je správne pýtať peniaze od ľudí za to, aby im bolo umožnené pracovať a tak ponúkame pomoc pri hľadaní pracovnej pozície úplne zdarma.

Detaily

Tradícia

Sme spoločnosť s 20 ročným pôsobením na trhu práce so stabilným zázemím

Detaily

Podpora

V prípade problému sme Vám k dispozícii po dobu celého pracovného pobytu, 7 dní v týždni.

Detaily

Rýchla registrácia

Samotna registrácia je veľmi jednoduchá! Nemusíte nikam chodiť. Celý proces je možné vybaviť pohodlne s vášho domova, no budeme radi ak nás osobne navštivite

Detaily

Najnovšie ponuky

O nás

Agentúra ALSES je personálnou agentúrou, ktorá už takmer 20 rokov poskytuje služby v oblasti zdravotníctva pre opatrovateľky a zdravotné sestry. V roku 2011 sme získali ocenenie Recruit Rank Award 2011, ktoré nám bolo udelené na základe hodnotenia uchádzačov, kde sme sa umiestnili v TOP 10 personálnych spoločností.

Registrácia