• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre fyzioterapeutov v Rakúsku

Pracujete ako fyzioterapeut/ka a pomoc ľuďom Vás napĺňa? Láka Vás vycestovať do zahraničia a zdokonaľovať sa ďalej vo svojej profesii? Na rehabilitačných oddeleniach v nemocniciach v Rakúsku hľadáme zamestnancov na pozíciu fyzioterapeut/ fyzioterapeutka. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať ešte dnes.

Keďže v ALSESe zastávame názor, že človek hľadajúci si prácu, by za túto službu nemal platiť, sprostredkovanie práce cez našu agentúru ako aj podpora počas pracovného pobytu je úplne ZDARMA
fyzioterapeut-v-rakusku-min.jpg

Základne informácie

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat:
• 2000€/ netto + 26,4 €/ odpracovaný deň (633,6 €/ mesiac) = 2633 €/ netto/ mesiac
• plus 6 % príplatok za nadčasy a prácu večer alebo počas víkendov
• výhoda 13. a 14. platu
• paušálny príspevok na dopravu

Termín nástupu: priebežne
Druh pracovného pomeru:
• plný úväzok
• práca je možná v 4 týždňových turnusoch (4 týždne práce, týždeň voľna)
Ubytovanie:
• Hradené v plnej výške
• K dispozícii je jednoposteľová izba, kuchynka a sociálne zariadenie sú spoločné
Náplň práce
Požiadavky

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nas kontaktovať.

Zaujali Vás naša ponuka práce?
Potrebujete viac informácií?

Výhody spolupráce s našou agentúrou:

100 % Bez poplatkov

Myslíme si, že nie je správne pýtať peniaze od ľudí za to, aby im bolo umožnené pracovať a tak ponúkame pomoc pri hľadaní pracovnej pozície úplne zdarma.

Detaily

Tradícia

Sme spoločnosť s 20 ročným pôsobením na trhu práce so stabilným zázemím

Detaily

Podpora

V prípade problému sme Vám k dispozícii po dobu celého pracovného pobytu, 7 dní v týždni.

Detaily

Rýchla registrácia

Samotna registrácia je veľmi jednoduchá! Nemusíte nikam chodiť. Celý proces je možné vybaviť pohodlne s vášho domova, no budeme radi ak nás osobne navštivite

Detaily

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce

Chcete dostávať pracovné ponuky ako aj ďalší zaujímavý obsah na Vašu emailovú adresu?

Chyba
Chyba
Chyba