• +421 908 999 591
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre fyzioterapeutov v Rakúsku

Pracujete ako fyzioterapeut/ka a pomoc ľuďom Vás napĺňa? Láka Vás vycestovať do zahraničia a zdokonaľovať sa ďalej vo svojej profesii? Na rehabilitačných oddeleniach v nemocniciach v Rakúsku hľadáme zamestnancov na pozíciu fyzioterapeut/ fyzioterapeutka. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať ešte dnes.

Keďže v ALSESe zastávame názor, že človek hľadajúci si prácu, by za túto službu nemal platiť, sprostredkovanie práce cez našu agentúru ako aj podpora počas pracovného pobytu je úplne ZDARMA
fyzioterapeut-v-rakusku-min.jpg

Základne informácie

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat:
• 2000€/ netto + 26,4 €/ odpracovaný deň (633,6 €/ mesiac) = 2633 €/ netto/ mesiac
• plus 6 % príplatok za nadčasy a prácu večer alebo počas víkendov
• výhoda 13. a 14. platu
• paušálny príspevok na dopravu

Termín nástupu: priebežne
Druh pracovného pomeru:
• plný úväzok
• práca je možná v 4 týždňových turnusoch (4 týždne práce, týždeň voľna)
Ubytovanie:
• Hradené v plnej výške
• K dispozícii je jednoposteľová izba, kuchynka a sociálne zariadenie sú spoločné
Náplň práce
Požiadavky

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nas kontaktovať.

Zaujali Vás naša ponuka práce?
Potrebujete viac informácií?

Výhody spolupráce s našou agentúrou:

100 % Bez poplatkov

Myslíme si, že nie je správne pýtať peniaze od ľudí za to, aby im bolo umožnené pracovať a tak ponúkame pomoc pri hľadaní pracovnej pozície úplne zdarma.

Detaily

Tradícia

Sme spoločnosť s 20 ročným pôsobením na trhu práce so stabilným zázemím

Detaily

Podpora

V prípade problému sme Vám k dispozícii po dobu celého pracovného pobytu, 7 dní v týždni.

Detaily

Rýchla registrácia

Samotna registrácia je veľmi jednoduchá! Nemusíte nikam chodiť. Celý proces je možné vybaviť pohodlne s vášho domova, no budeme radi ak nás osobne navštivite

Detaily

Najnovšie ponuky

O nás

Agentúra ALSES je personálnou agentúrou, ktorá už takmer 20 rokov poskytuje služby v oblasti zdravotníctva pre opatrovateľky a zdravotné sestry. V roku 2011 sme získali ocenenie Recruit Rank Award 2011, ktoré nám bolo udelené na základe hodnotenia uchádzačov, kde sme sa umiestnili v TOP 10 personálnych spoločností.

Registrácia